Otse põhisisu juurde

Tsellukast vabaks #3

Tselluliidist vabaks kuppude näol 

Jällegi on möödunud kaks nädalat kupudamisest, ehk kokku olen kuputanud 4 nädalat. Siiani pole ma väga aktiivne kuputaja olnud, aga mõju on need minu jalgadele ja käevartele avaldanud. Minu ühe reie ümbermõõt on vähenenud selle kahe nädala jooksul 2cm, Kõhu ümbermõõt on sama, puusa ümbermõõt vähenenud 2cm võrra ja käevarre ümbermõõt 2cm võrra.

Tuleme eelmise postituse juurde tagasi, kus ma rääkisin kuppudest natuke lähemalt:
Kehakuppu olen kasutanud ma kõige rohkem jalgadel ja see on olnud ka kõige probleemsem piirkond tselluliidi kohalt. Jalad on kuppudega harjunud ja valu enam väga tunda pole. Kõhul oli kehakuppu raske kasutada, kuna mu kõht on nii välja veninud peale rasedust ja kõhu nahk on nii pehme, et sealt veidi raske kuputada. Käevarred on kõige valulikum koht ja sealset kuputamist ma püüan igakord kuidagi vältida, sest kui kuputamine sinnani jõuab, siis reaalselt hambad ristis tuleb seda teha. (Vähemalt minul) Reitel on juba silmaga näha, et jalad on siledamad, ning ei ole väga koledad apelsinikoored nagu enne. Jalad on palju siledamad, eks seal aitab ka õli, mida kuputamise ajal kasutan.

Näokupp on minu lemmik, sest kui kuputama hakkan, siis hakkab veri kohe ringi käima ja seda on kohe tunda ja näha. Paaril korral olen saanud ka verevalumi näkku, aga seda on lihtne jumestuskreemiga peita. Samuti on ka näonahk parem. Kui enne oli kuiva võitu, siis nüüd on sile nagu beebipepu. 


Silmakuppu kasutasin vaid ühe korra, mulle ei tundu selle kasutamine väga mugav või ma ei saa lihtsalt aru, kuidas seda kasutada :D 

Kokku olen vähenenud:
  • Üks reis 6cm
  • Kõht 1cm 
  • Puus 4cm
  • Käevars 5cm
Igaljuhul pikka juttu ma siin ei tee. Kui soovid ka samasugust või veel paremat tulemust, siis telli endale kupud siit  (LINK).

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Tsellukast vabaks #2

Tselluliidist vabaks kuppude näol
Ja ongi 2 nädalat kuputamisest möödas ja aeg anda tagasisidet. Olen aus ja ütlen kohe, et ma pole väga aktiivne iga päeva kuputaja olnud. Aga kui ma nüüd end mõõtsin, siis on kuppudest abi olnud küll. Nimelt minu ühe reie ümbermõõt on vähenenud 4cm võrra, Kõhu ümbermõõt on vähenenud 1cm võrra, puusa ümbermõõt on vähenenud 2cm võrra ja ühe käevarre ümbermõõt 3cm võrra. 
Kehakuppu olen kasutanud ma kõige rohkem jalgadel ja see on olnud ka kõige probleemsem piirkond tselluliidi kohalt. Jalad on kuppudega harjunud ja valu enam väga tunda pole. Kõhul oli kehakuppu raske kasutada, kuna mu kõht on nii välja veninud peale rasedust ja kõhu nahk on nii pehme, et sealt veidi raske kuputada. Käevarred on kõige valulikum koht ja sealset kuputamist ma püüan igakord kuidagi vältida, sest kui kuputamine sinnani jõuab, siis reaalselt hambad ristis tuleb seda teha. (Vähemalt minul) Reitel on juba silmaga näha, et jalad on siledamad, ning ei ole väga koledad apelsiniko…

Tahad minu kohta rohkem teada, siis ava postitus.

30 küsimust Jokiga


Kuna olen siin blogimaastikul värske olija, aga kuna mulle kirjutada meeldis juba kooliajal, siis mõtlesin, et peaks siin ennast veidi rohkem arendama ja aktiivsem olema. Tekkis idee, et laseks sõpradel ja sugulastel endale küsimusi esitada, kui nad veel minu kohta midagi teadma ei peaks. Samas võib olla ei teagi ma mõnele küsimusele vastust või pole sellele varem mõelnud. Kui sa soovid minust rohkem teada, siis keri alla ja loe küsimusi, millele ma ka vastused annan.

1. Mis on su lemmik värv? ROOSA, see vist ei muutu kunagi.
2. Mis on su lemmik lill? Gerberad ja tulbid. Gerberad rohkem ja roosat värvi ofc.
3. Palju sa kaalu oled kaotanud? 37kg
4. Mis on su silmade värv? Hallikas/sinakad vist.
5. Millisele maale sooviksid sõita unistuste reisile? Kuna ma pole eriti kuskil reisinud, siis esimene mõte on sooja. Balile või Taisse. Lapsena unistasin Taani minekust.
6. Mis on su elu kõige piinlikum hetk? Kui ma kunagi Solarise keskuses Koit Toomele sülle jooksin. Siis k…