Tsellukast vabaks #3

Tselluliidist vabaks kuppude näol 

Jällegi on möödunud kaks nädalat kupudamisest, ehk kokku olen kuputanud 4 nädalat. Siiani pole ma väga aktiivne kuputaja olnud, aga mõju on need minu jalgadele ja käevartele avaldanud. Minu ühe reie ümbermõõt on vähenenud selle kahe nädala jooksul 2cm, Kõhu ümbermõõt on sama, puusa ümbermõõt vähenenud 2cm võrra ja käevarre ümbermõõt 2cm võrra.

Tuleme eelmise postituse juurde tagasi, kus ma rääkisin kuppudest natuke lähemalt:
Kehakuppu olen kasutanud ma kõige rohkem jalgadel ja see on olnud ka kõige probleemsem piirkond tselluliidi kohalt. Jalad on kuppudega harjunud ja valu enam väga tunda pole. Kõhul oli kehakuppu raske kasutada, kuna mu kõht on nii välja veninud peale rasedust ja kõhu nahk on nii pehme, et sealt veidi raske kuputada. Käevarred on kõige valulikum koht ja sealset kuputamist ma püüan igakord kuidagi vältida, sest kui kuputamine sinnani jõuab, siis reaalselt hambad ristis tuleb seda teha. (Vähemalt minul) Reitel on juba silmaga näha, et jalad on siledamad, ning ei ole väga koledad apelsinikoored nagu enne. Jalad on palju siledamad, eks seal aitab ka õli, mida kuputamise ajal kasutan.

Näokupp on minu lemmik, sest kui kuputama hakkan, siis hakkab veri kohe ringi käima ja seda on kohe tunda ja näha. Paaril korral olen saanud ka verevalumi näkku, aga seda on lihtne jumestuskreemiga peita. Samuti on ka näonahk parem. Kui enne oli kuiva võitu, siis nüüd on sile nagu beebipepu. 


Silmakuppu kasutasin vaid ühe korra, mulle ei tundu selle kasutamine väga mugav või ma ei saa lihtsalt aru, kuidas seda kasutada :D 

Kokku olen vähenenud:
  • Üks reis 6cm
  • Kõht 1cm 
  • Puus 4cm
  • Käevars 5cm
Igaljuhul pikka juttu ma siin ei tee. Kui soovid ka samasugust või veel paremat tulemust, siis telli endale kupud siit  (LINK).

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Tsellukast vabaks #2

Tsellukast vabaks #1